Projekt nowoczesnego ogrodu na dachu w Warszawie. 

Projekt ogrodu na dachu opierał się na podziale przestrzeni na dwie strefy. Wypoczynkową dla dorosłych pod zadaszeniem oraz rekreacji dla dziecka w dalszej części tarasu.
Przy wyjściu z mieszkania zaproponowano donice z trawami ozdobnymi, delikatnie kwitnącymi czosnkami, liliowcami oraz ziołami służącymi jako aromatyczny dodatek podczas grillowania. Na ścianie, pod zadaszeniem zaprojektowano dla ozdoby drewnianą mozaikę. W dalszej części tarasu umieszczono donico-schowek oraz podświetlaną, podwieszaną donicę z trawami ozdobnymi. W celu zasłonięcia kominów przy tarasie zaporoponowano wysokie, drewniane donice ze szpalerowymi grabami podsadzonymi liliowcami oraz trawami ozdobnymi.
W strefie zabaw dla dziecka umieszczono drewniany taras izolujący od zimnego podłoża, piaskownicę, tablicę do rysowania oraz dający delikatny cień żagiel ogrodowy. Obok piaskownicy, by pobudzać zmysły najmłodszej użytkowniczki ogrodu umieszczono donicę z przyjemnie pachnącą lawendą oraz smaczne poziomki i truskawki. Gdy dziecko wyrośnie z zabaw w piaskownicy, zostanie ona przekształcona na donicę, a tablica do rysowania posłuży jako ekran do wyświetlania filmów.projekty ogrodow na dachach, warszawa
część zadaszona pergolą porośniętą wisterią. Miejsce przeznaczone na grilla oraz komplet mebli ogrodowych

projektowanie nowoczesnych tarasow warszawa
drewniana donica z rabatą w stylu japońskim

projektowanie ogrodów na dachach warszawa, ogrody na dachach
Zakątek wypoczynkowy. Drewniany taras izolujący dzieci od zimnego podłoża. Miejsce z hamakiem, piaskownicą, tablicą do rysowania oraz skrzynią z truskawkami, poziomkami oraz lawendą.

ogrody na dachach projektowanie, warszawa, aranżacja dużych tarasów
Podwieszana, drewniana donica obsadzona trawami ozdobnymi, czosnkami oraz tulipanami. Donica podświetlana od spodu taśmą LED-ową. Dużą donico-skrzynia, która również służy jako siedzisko lub miejsce do opalania się. 

nowoczesne ogrody na dachach
Zakątek wypoczynkowy dla dzieci oraz dorosłych

projektowanie ogrodow na dachach warszawa
Część dla gości oraz rodziny znajduje się przy wyjściu z mieszkania. Położono drewnianą podłogę na tarasie by można by było spacerować boso.

Nowoczesny ogród na dachu, ogród na dachu, Ogród na tarasie, projekt nowoczesnego ogrodu, projekt ogrodu na dachu, Warszawa, projektowanie ogrodów na dachach