2 w 1. Dwa ogrody przy jednym mieszkaniu. 
 
Głównym założeniem projektowym był podział przestrzeni ogrodu na II strefy, jadalną z miejscem na stół oraz wypoczynkową dla dzieci wyposażoną w hamak.

nowoczesne ogrody przy szeregowcachOgród przy jadalni.

 
projektowanie tarasow

Widok na część jadalną, tarasową, którą odizolowano od otaczającego osiedla bawełnianymi roletami oraz strzyżonym żywopłotem z roślin zimozielonych.


taras przy szeregowcu
 
Widok na część wypoczynkową. W miejscu kapania wody z wyżej położonych balkonów zaproponowano szerszą donicę drewniana obsadzoną roślinami lubiącymi okresowe zalewanie wodą.


aranżacja tarasów wawa

Widok na część wypoczynkową dla dzieci z hamakiem. Rośliny wsadzone w donice mają za zadanie pobudzać swoim ulistnieniem, barwą oraz zapachem wyobraźnię najmłodszych użytkowników ogrodu.Ogród przy sypialni.

urządzanie tarasow warszawa
 
Głównym założeniem było zaprojektowanie drewnianego tarasu, ogrodu wertykalnego obsadzonego roślinami przyjemnie pachnącymi oraz rozkładanej, łatwej w utrzymaniu markizy.

budowanie tarasow warszawa

Widok na ogród wertykalny. Wersja projektowa I


ogrody na tarasach warszawa

Widok na ogród wertykalny. Wersja projektowa II. Taras zaprojektowano w taki sposób by pozostawić miejsce w gruncie na rośliny, które delikatnie będą zasłaniały otoczenie. 

tarasy warszawa


Widok na drewniane donice. Wersja projektowa III. Taras zaprojektowano w taki sposób by zamiast ogrodu wertykalnego zbudować donice na rabatę w stylu japońskim nawiązując przy tym do zagospodarowania ogrodu przy jadalni. 


 architektura krajobrazu, Grójec, Góra Kalwaria, koncepcja zagospodarowania małego ogrodu, ogród na tarasie, Mszczonów, Piaseczno, projekt ogrodu nowoczesnego, projekt ogrodu rodzinnego, projektowanie tarasow warszawa,